fbpx

Yaz Okulu

 

Kaşifler ve Araştırıcılar Yaz Okulu ile 6-11 yaşlarındaki çocukları, 25 Temmuz-12 Ağustos tarihlerinde hafta içi her gün Kuzguncuk İskelesi’ne davet ediyoruz!

Kaşiflerin 13 gün boyunca ve Araştırıcıların 15 gün boyunca birbirini destekleyecek şekilde tasarlanan atölyelere dahil olarak, tasarım odaklı düşünmeye dayalı kazanımları elde etmeleri amaçlanıyor.

Kaşiflerle 13 gün boyunca gerçekleşecek atölyeler, mimarideki temel unsurlardan olan renk, biçim, strüktür ve mekan temalarına odaklanarak, ileriki modüllerde derinleştirilecek ve geliştirilecek temalar ile beceriler için temel sağlıyor.

Araştırıcılarla 15 gün boyunca gerçekleşecek atölyeler, planlama, çizim ve farklı malzemelerden maket yapımı gibi çeşitli yaratıcı düşünme ve tasarlama tekniklerinin tanıtımına odaklanarak, ileriki modüllerde derinleştirilecek ve geliştirilecek temalar ile beceriler için temel sağlıyor.

25 Temmuz itibariyle başlayacak tasarım atölyelerimize, Kaşifler ve Araştırıcılar birbirinden bağımsız olarak katılabilirler. Kaşiflerin ve Araştırıcıların, tasarım odaklı düşünme sürecine dahil olmaları için gerçekleşecek atölye serisine sürekli katılım göstermelerini tavsiye ediyoruz.

 

6-8 Yaş Kaşifler Yaz Okulu

Modül 1A, mimarideki temel unsurlardan olan renk, biçim, strüktür ve mekan temalarına odaklanarak, ileriki modüllerde derinleştirilecek ve geliştirilecek temalar ile beceriler için temel sağlamaktadır.
 
 
* 1. ve 2. sınıf öğrencileri için uygundur.

Devamını okuyunMODÜL 1A’ya KAYIT OL

9-11 Yaş Araştırıcılar Yaz Okulu

Modül 3A, planlama, çizim ve her türlü farklı malzemeden maket yapımı gibi çeşitli yaratıcı düşünme ve tasarlama tekniklerinin tanıtımına odaklanarak, ileriki modüllerde derinleştirilecek ve geliştirilecek temalar ile beceriler için temel sağlamaktadır. 
 
* 3., 4. ve 5. sınıf öğrencileri için uygundur.

Devamını okuyunModül 3A’ya KAYIT OL

Bireysel        Kurumsal