fbpx

Arkki Türkiye Vizyon Koleji’nde!

Vizyon Koleji Bahçeşehir Kampüsündeki Kaşifler ve Araştırıcılarla Modül 1A ve 3A yaratıcı eğitimimize başladık!

15 Ekim itibariyle 13 hafta boyunca Vizyon Koleji’ndeki Kaşifler ve 15 hafta boyunca Araştırıcılarla buluşacağız. 

6-8 yaş aralığındaki Kaşiflerimiz, çevrelerini gözlemlemeleri ve duyularını kullanmaları öğretilirken, hayatlarıyla bağlantılı eğlenceli ve eğitici projeler aracılığıyla fikirleri deneyerek test edecekler. Süreç boyunca, hikaye anlatımı ve diğer sunum teknikleri aracılığıyla fikirlerini açıklayarak ifade etmeyi öğrenecekler. Ek olarak öğrenciler, çalışma süreçlerinin öz değerlendirmesini yapmayı, gözlem ve pozitif uygulamayla keşfedecekler.

9-11 yaş aralığındaki Araştırıcılarımız, tasarım ve teknolojiyi farklı bakış açılarından birleştiren ve sürdürülebilir kalkınma perspektifi içeren bütüncül yaklaşıma sahip çeşitli projeler eşliğinde gündelik yaşamdan konuları deneyimleyecekler. Süreç boyunca, eleştirel düşünmelerini geliştirici farklı durumlarda bilgiyi işlemeyi, üretmeyi, sunmayı ve değerlendirmeyi öğrenecekler. Ek olarak öğrenciler, çalışma süreçlerinin öz değerlendirmesini yapmayı, gözlem ve pozitif uygulamayla keşfedecekler.

13 haftalık Modül 1A’a dahil olan her Kaşif için ve 15 haftalık Modül 3A’ya dahil olan her Araştırıcı için etki ölçme ve değerlendirme çalışması yaparak, Kaşiflerimizin ve Araştırıcılarımızın bireysel öğrenme süreçlerini de gözlemleyeceğiz.

Sosyal medya hesaplarımızdan (instagram, facebook, twitter ve linkedIn) süreci takip edebilirsiniz.